נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

דפוס דיגיטלי מתקדם

אז מהו בכלל דפוס דיגיטלי ומהן יתרונותיו על דפוס רגיל?
דפוס דיגיטלי

זהו הדפוס החדש ביותר שקיים כיום, הוא מתחלק לשלושה סוגים עיקריים שפועלים כל אחד בשיטה אחרת. כעקרון כל הסוגים מנסים לחקות את תהליך האופסט בתהליכים דיגיטליים (ליזר, פיזור אבקות ואני לא זוכר מה השלישי). היתרון הגדול ביותר של הדפוס הזה הוא בכך שאין צורך בפלטות או בשום תהליך קדם דפוס אחר. הקובץ יוצא ישירות מהמחשב אל הנייר. 

אז מה מבחינת עלויות?
 

דבר זה חוסך הרבה בעוליות של הדפסות "לריצות קצרות" כפי שזה נקרא בתעשייה. מצד שני, העלות ליחידה היא גבוהה יותר מהעלות ליחידה בשאר סוגי הדפוס.
זה אומר שבשלב כלשהו לאורך הדרך, העלויות משתוות ולאחר מכן, "בריצות הארוכות", המחיר נוטה לטובת הדפוסים המסורתיים. המטרה של כל ממציאי המדפסות הדיגיטליות באשר הם היא להוזיל את העליות לטווח הארוך. המטרה של כל ממציאי מכונות הדפוס המסורתיות באשר הם היא להוזיל את העלויות לטווח הקצר.
 
 
אצלנו בג'ט קופי- ניתן למצוא מכונות דפוס דיגיטליות אשר מסוגלות להגיע לאיכויות גבוהות וגמישות בתחום המחיר והתפעול קל וידידותי אצכם במשרד

כתבות בנושא

מדפסת לייזר - הפתרון להדפסה איכותית? מדפסת לייזר - מה הופך אותה לפתרון הדפסה איכותי?
אם עד לפני כמספר שנים בודדות שלטו מדפסות הזרקת הדיו בעולם הדפוס, הרי שכיום מדפסת לייזר היא שחקן מרכזי שמאז כניסתו ל- "משחק", שום דבר כבר לא נראה אותו דבר, לא איכותית ולא כלכלית.
דפוס דיגיטלי- היתרונות בהדפסה דיגיטלית דפוס דיגיטלי - היתרונות שיש לדפוס כיום להציע.
ענף הדפוס מתפתח בקצב מהיר החל מהמצאת הדפוס לפני מאות שנים. החידושים הראשונים בענף הדפוס היה שכפול ושעתוק שהתאפשרו בטכניקות טכנולוגיות, והפכו עם הזמן לזולות, יעילות ואיכותיות יותר. בשנים האחרונות התרחבה טכניקת דפוס דיגיטלי שמחליפה במקרים רבים את הטכניקות המסורתיות. דפוס מסורתי מתבסס על יצירת עותקים רבים למקור אחד, בעוד שהדפוס הדיגיטלי מתמחה בהדפסת כמויות קטנות יותר לדוגמא אחת. דפוס דיגיטלי התפתח בזכות המצאת המחשב, תוכנות העיצוב וטכנולוגיית המדפסות, כשהיום ההדפסות הפכו זולות בצורה משמעותית לשנים עברו. דפוס דיגיטלי מתמחה בהדפסה על חומרים שונים ולאו דווקא על גבי נייר בגודל אחיד (A4) כפי שהיה מקובל.
דפוס דיגיטלי- קצת רקע לפני שמתחילים. דפוס דיגיטלי- קצת רקע לפני שמתחילים.
דפוס זה אחת ההמצאות המשמעותיות ביותר לאנושות, ותרומתה היא מעבר למשוער. כך למשל, ניתן לייחס את היווצרותן של השפות הלאומיות באופן בלעדי לדפוס המוני. גם התפתחותה של תקשורת המונים חבה את חובה להמצאה מופלאה זו. עם השנים, השימוש בחומרים כתובים ומודפסים הלך ועלה, והדבר הצריך שיפורים הן מבחינת האיכות והן מבחינת המהירות שמכונות הדפוס יכולות לספק. אחת השיטות החדישות ביותר היא שיטת דפוס דיגיטלי, עליה נדבר כאן.
בתי דפוס - התפתחות ענף הדפוס בתי דפוס - התפתחות ענף הדפוס
ענף הדפוס הוא ענף עם היסטוריה ארוכת שנים, ובמהלך השנים הוא עובר לא מעט שנויים והתפתחויות, אם פעם בתי דפוס היו עמוסים בכוח אדם ובמכשירים כבדים מגושמים , היום בית דפוס יכול להיות גם בית דפוס שעובד אונליין , נעזר במכונת דפוס דיגיטלית מתקדמת וכמעט שאינו זקוק לכח אדם לשם ביצוע הפקות הדפוס שלו.
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא