4 מהם הקריטריונים לבחירת מדפסת ביתית? - ג'טקופי - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

מהם הקריטריונים לבחירת מדפסת ביתית?

בעבר הלא כל כך רחוק, שירותי הדפסה נעשו בעיקר בבית הדפוס. אולם בעזרתן של טכנולוגיות מתקדמות המדפסות הפכו נגישות יותר גם למגזר הפרטי וכיום ניתן למצוא אותן כמעט בכל בית. אם אתם עומדים לפי רכישת מדפסת חדשה לשימוש הפרטי שלכם אך אינכם יודעים באיזה סוג לבחור מתוך ההיצע הקיים, לפניכם כמה קריטריונים שכדאי ורצוי לקחת בחשבון.

 

סוג המדפסת

אחת ההמצאות היותר יעילות בשנים האחרונות היא המדפסת המשולבת. כשמה כן היא, משלבת בין כמה מכשירים תחת קורת גג אחת, כך שאל המדפסת הסטנדרטית חוברים גם סורק, מכונת צילום ופקס. מדובר בפתרון אידיאלי, אופטימלי ורב תכליתי הן עבור שימוש משרדי והן עבור השימוש הביתי. אולם בעוד למשרד ישנו צורך בהדפסה מהירה ומקצועית יותר בכמות גדולה יותר של דפים, בבית פחות מושם דגש על איכות ומקצועיות הביצועים של המדפסת.

 

טכנולוגיה

קריטריון נוסף וקריטי לבחירת מדפסת הוא הטכנולוגיה עליה היא מבוססת. ישנם שני סוגים עיקריים של מדפסות והן מדפסות הזרקת דיו ומדפסות לייזר. ההבדלים ביניהם מבוססים על שיטת ההדפסה (במדפסת דיו ההדפסה נעשית באמצעות דיו ובמדפסת לייזר על ידי לייזר וטונר), על החומר בו נעשה שימוש ועל העלויות: לרוב מדפסת לייזר והטונרים שלה עולים יותר מאשר מדפסת דיו, עם זאת בטווח הרחב מדפסת לייזר נחשבת ליותר חסכונית.

 

מחיר

אם בעלויות עסקינן אין ספק שהמחיר מהווה פרמטר בעל משקל חשוב. לכן אופי השימוש ישפיע על ההחלטה ועל סדר גודלו של התקציב. כאשר השימוש מסיבי כדאי להשקיע במדפסת ביתית מומלצת ואיכותית אשר ביצועיה טובים, הטכנולוגיה שלה מתקדמת ואיכות ההדפסה שלה מהשורה הראשונה. אולם אם השימוש במדפסת אינו יומיומי אלא רק במקרי צורך ולעיתים רחוקות, אפשר בהחלט לרכוש מדפסת משולבת פושטה יותר שתספק את המענה הדרוש.

 

גודל

ברוב המקרים מדפסות ביתיות משולבות ובעלות ביצועים גבוהים יותר גם הרבה יותר גדולות ולכן הן מתאימות יותר לסביבות עבודה מסוימות. יחד עם זאת המדפסת הביתית עוצבה ותוכננה כדי להתאים לבית ולשימוש פרטי לכן היא קומפקטית יותר, ואפשר להציב אותה בפינת מחשב ייעודית ולהפעיל אותה כאשר עומדת על הפרק הדפסה. מדפסת משולבת המתאימה לשימוש ביתי פרטי מגיעה בדגמים וגדלים שונים וכוללת גם פונקציות ויישומים מגוונים.

 

יצרנית

החברה היצרנית של המדפסת משפיעה על הבחירה ועל איכותה של המדפסת. כמו כן היא זו שמספקת אחריות. לכן כדי לקבל את התמורה המלאה ביותר עבור ההשקעה שלכם כדאי ורצוי שתבחרו בחברת מותג מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. הצוות המקצועי של החברה יעזור לכם להתמקד ולהבין טוב יותר מה אתם מחפשים, זאת כמובן תוך התמקדות בצרכים האישיים שלכם ובאופיו של השימוש.

 

כדי לבחור במדפסת יש לבחון כמה וכמה קריטריונים על מנת להגיע להחלטה הטובה והאטרקטיבית ביותר. פנייה לחברה מקצועית ובה דגמים נבחרים של מיטב המותגים המובילים תעזור לכם לצמצם את רשימת המועמדות ולהגיע לבחירה נכונה וחכמה כמה שיותר מהר.

מהם הקריטריונים לבחירת מדפסת ביתית? - ג'טקופי
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא