3 מדפסת תלת מימד היא המימד הבא בעולם ההדפסות - ג'טקופי - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

מה כל כך מיוחד בעצם במדפסת תלת מימד?

מדפסת תלת מימד היא הדבר הבא בעולם הדפוס. היא מציעה טכנולוגיות שונות לחלוטין מאלו הקיימות וניתן ליצור עמה עולם ומלואו. לאילו שימושים מדפסות אלו מתאימות? וכמה רחוק ניתן להגיע עמן?

 

נניח ויש לכם רעיון מוצלח למוצר חדשני, פטנט שלא נראה כמותו. בעידן שלפני מדפסות התלת מימד, השלב הבא במימוש הפוטנציאל הגלום היה לפנות לחברה שיכולה לבנות לכם אב טיפוס ולעזור להפוך את החלום למציאות ברת קיימא. אולם עם המצאת המדפסות התלת מימדיות וכניסתן לשוק, התמונה משתנה. מדפסות אלו עתידות לעשות מהפכה בעולם, מאפשרות לעסקים לייצר ולהפיץ את הסחורות שלהם בעצמם, לוותר על מתווכחים ולפתוח שוק חדש למוצרים בהזמנה או התאמה אישית.

 

מה בעצם ניתן לעשות עם מדפסות תלת ממד?

מדפסות תלת ממדיות מאפשרות למעשה לייצר דגמים תלת ממדיים ישירות מהמחשב. מכונות אלו מייצרות דגמים מפולימרים שונים ומגוונים, כאשר תהליך ההדפסה מתבצע שכבה אחר שכבה, בהתאם לתוכנית שהוזנה במחשב ועד לקבלת דגם סופי. ישנו מגוון גדול של מדפסות תלת ממדיות והן משמשות ליישומים רבים ומגוונים. ישנן מדפסות המאפשרות לייצר מוצרים מתכתיים, אחרות מדפיסות אובייקטים מסוגים שונים וישנן מדפסות שמתאימות יותר עבור השימוש הביתי. מדפסות תלת ממד משמשות למטרות רבות כמו למשל ייצור חלקי מתכת מורכבים, אופנה, תכשיטים. בנוסף כיום תחום זה נמצא במחקר ופיתוח כאשר הכוונה היא לייצר מדפסות אשר ידפיסו איברים ביולוגיים, אוכל, מבנים ועוד.

 

מדפסת תלת מימד – האם זה מתאים לי?

מדפסות התלת מימד פותחות צוהר לעולם של הזדמנויות ללא גבולות. חלק מהאלמנטים המודפסים הם דקורטיביים ומעוצבים לעומת אחרים שהנם פונקציונליים להפליא כמו למשל אובייקטים שנועדו להחליף איברים בגוף האדם. כאמור, יש הבדלים מהותיים בין מדפסות רגילות לבין מדפסות תלת מימד. הראשון הוא באופן שבו מיושמת הטכנולוגיה. מדפסת הזרקת דיו או לייזר מדפיסה תמונות או מידע על דף בצורה שטוחה, מדפסת תלת ממדית מדפיסה אובייקטים לגובה, תוך שעושה שימוש בפולימרים המתאימים לדגם שהוזן. אם בעבר היה זה מענה פונקציונלי בלבד, כיום רבים אשר עושים במדפסת זו שימוש, גם לצרכי אמנות, עיצוב, אדריכלות ועוד.

 

לשימוש ביתי או משרדי?

הדפסות תלת מימד קיימות בשוק ואי אפשר להתעלם מכך. זה רק טבעי שגם עסקים וגם אנשים פרטיים היו רוצים להתחדש בכזאת מדפסת לצרכים שונים ואין ספק שמדפסות אלו הולכות לשנות את חיינו בעתיד הלא כל כך רחוק. ככל שחולפות השנים מדפסות אלו הופכות ליותר ויותר נגישות כך שלא רחוק היום שבו יוכלו לשמש גם את האדם הפרטי לצרכים שונים. כיום מדפסות אלו עושות שימוש בעיקר במשרדים או בחברות ועסקים בתעשייה. עם זאת ככל הנראה שעם השנים וככל שיגדל הביקוש מדפסות אלו יהפכו ליותר ויותר נגישות וניתן יהיה לרכוש אותן בתנאים יותר משתלמים.

מדפסת תלת מימד היא המימד הבא בעולם ההדפסות - ג'טקופי
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא