3 סקירת מוצרי מדפסות קופה - ג'טקופי - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

סקירת מוצרי מדפסות קופה

מהן מדפסות קופה? במה הן שונות ממדפסות אחרות? על איזו טכנולוגיה הן מבוססות ואילו סוגים ישנם? רגע לפני שאתם רוכשים מדפסת קופה, לפניכם כל הפרטים שעליכם לדעת.

 

ממש כפי שנגזר משמן, מדפסות קופה נמצאות בעיקר בעמדות מכירה, ליד הקופה. הן נפוצות בסופרמרקטים, בחנויות נוחות של תחנות דלק, בירידים ועוד. מלבד עמדות מכירה, מדפסות אלו גם יעילות עבור קטלוג מוצרים לצורך מעקב אחר מלאי ואחסון יעיל, והן מהוות פתרון אופטימלי עבור סוגים שונים ומגוונים של שימושים. יחד עם זאת, הן שונות ממדפסות אחרות בכמה וכמה דרכים.

 

במה מדפסות קופה שונות ממדפסות אחרות?

עבור אלו מאתנו שרגילים למדפסת הלייזר או הזרקת הדיו, מדפסות קופה מהוות חידוש של ממש, בעיקר בגלל העובדה שהן פועלות על טכנולוגיה תרמית, עליה נרחיב בהמשך. מלבד הטכנולוגיה ושיטת ההדפסה, מדפסות אלו הן ייעודיות כלומר משמשות להדפסת קבלות ו/או מדבקות ברקוד ותו לא. אי אפשר יהיה להדפיס בעזרתן מסמכים, תמונות או קבצים ולכן הן משמשות כמדפסת נוספת למדפסות "הרגילות". הבדל נוסף בין המדפסות הוא בנייר בו נעשה שימוש. בעוד שמדפסת הזרקת דיו או לייזר נעשה שימוש בניירות בודדים בסדרי גודל שונים, כאן ההדפסה מבוצעת על גליל נייר תרמי.

 

כיצד מדפסות אלו פועלות?

מדפסות קופה מוכרות גם כמדפסות תרמיות והן פועלות למעשה באמצעות העברה תרמית. למדפסות תרמיות ישנו ראש הדפסה ובו שורה של פיקסלים מאוד קטנים אשר בעת מתן הוראה, הם מתחממים ומתקררים במהירות. לאורך תהליך ההדפסה עובר סרט דיו בקרבת ראש ההדפסה. חימום הסרט גורם להמסתו, וכתוצאה מכך הוא נדבק למשטח שמתחתיו ויוצר את האותיות, המספרים או הסימנים הרצויים. במדפסת תרמית ניתן להדפיס על מדבקות ועל גליל נייר תרמי מיוחד. 

 

יתרונות וחסרונות

למדפסות קופה ישנם יתרונות וחסרונות אותם צריך לבדוק לפני שרוכשים אותן. זאת לצד יישומי המדפסת, עלותה אל מול התועלת, איכות הביצועים שלה, אחריות ועוד. יש לקחת בחשבון שגליל הנייר יקר יחסית ובעל חיי מדף קצרים, ומדפסות פחות מתקדמות מפיקות תוצאות הדפסה פחות טובות כמצופה. ומנגד יש למדפסות אלו גם המון יתרונות כמו למשל אורך חיי מדף משופר, מתן מענה לצרכים ספציפיים, שימוש ידידותי, פשוט ונוח ועוד.

 

אילו סוגים של מדפסות קופה ישנם?

אלו שמחפשים אחר מדפסות קופה ישמחו לגלות כי ישנם דגמים רבים אשר זמינים עבורם בחנות. אחד הדגמים הבסיסיים הוא מדפסת קבלות, מדפסת זו מדפיסה קבלות ללקוחות. ישנן גם מדפסות רב תכליתיות המשלבות בתוכן כמה וכמה עולמות כמו למשל הדבקת מדבקות, הדפסת קבלות, הדפסת ברקודים ועוד. מדפסות אלו מציעות יתרונות רבים בעיקר את האפשרות לגדול ולהתפתח יחד עם העסק. מדפסות הקופה השונות נבדלות זו מזו גם בגדלים. ישנן מדפסות מיניאטורות אשר אינן תופסות מקום רב בבית או במשרד לעומת מדפסות גדולות יותר ובעלות שימושים נוספים.

 

בכל מקרה כאשר רוכשים מדפסות קופה יש לשים לב לנושאים כמו יישומים, עלות, איכות, אחריות, גדלים ומוניטין של החברה היצרנית.

סקירת מוצרי מדפסות קופה - ג'טקופי
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא