3 סקירת מוצרי מדפסות הדבקה - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

סקירת מוצרי מדפסות הדבקה

מעוניינים לרכוש מדפסת מדבקות – מה עליכם לחפש? ראשית כל עליכם להבין את מטרת השימוש, ככל שהיא תהיה ברורה יותר, כך יהיה אפשר להתאים לכם מדפסת בקלות. ישנם סוגים שונים של מוצרי מדפסות מדבקות של החברות המובילות ובטווחי מחירים שונים. כדי לעשות לכם מעט סדר בדברים, לפניכם סקירה של סוגי המדפסות הקיימים.

 

מדפסות קומפקטיות

בעולם של מוצרי מדפסות מדבקות הגודל כן קובע. ישנן מדפסות גדולות יותר ואחרות קומפקטיות ואפילו ידניות. העיצוב משחק תפקיד חשוב ומרכזי ויש להקדיש לנושא מחשבה ולשאול האם אנו זקוקים באמת למדפסת גדולה? מדפסות קומפקטיות יכולות לכלול את כל הפונקציות שאתם צריכים ופשוט לחסוך לכם מקום על שולחן העבודה. הן מתאימות לחללי עבודה קטנים וקומפקטיים בעצמם.

 

עם חיבור למחשב או בלי?

ישנם עסקים אשר מעוניינים לערוך את המדבקות שהם מדפיסים על מנת שיראו בדיוק כפי שהם רוצים ויתכתבו עם ערכי המותג. לשם כך יהיה צורך בתוכנת עיצוב גרפית שתאפשר לערוך את העיצוב החזותי של המדבקות, להחליט על הפונט, על סגנון ההדפסה ועוד. כדי שניתן יהיה לשלוט בכל אלו ולהדפיס ישירות, רצוי שלמדפסת יהיה חיבור USB למחשב. לכן אם אתם מחפשים מדבקות עם הטאץ' האישי שלכם, אלו הסוגים של המדפסות שכדאי שתחפשו.

 

ביצועים גבוהים, עמידות טובה

למדבקות מודפסות ישנם שימושים שונים: הן יכולות לשמש עסקים וחברות גדולות, מעבדות רפואיות, תעשיות וגם את האדם הפרטי. לכל משתמש יש את הצרכים והדרישות שלו. ישנם משתמשים אשר יזדקקו לביצועים גבוהים יותר של המדפסת על מנת להבטיח איכויות הדפסה מעולות, בעוד שאחרים יתפשרו על ביצועים סבירים. בשורה התחתונה ישנם מוצרי מדפסות מדבקות הרבה יותר מקצועיים מאחרים ואלו יספקו לכם את המענה המושלם, בעיקר כשאתם זקוקים למידת עמידות גבוהה במיוחד של המדבקות בהן תעשו שימוש.

 

מדפסות עם חיתוך אוטומטי

סוגיה נוספת שיש לתת עליה את הטון בעת בחירת מדפסת מדבקות היא החיתוך. חיתוך אוטומטי בין מדבקה למדבקה הופך את העבודה להרבה יותר נוחה, פשוטה ויעילה. אינכם צריכים להסתבך אלא פשוט להדפיס ולהדביק ישירות על המוצר. זאת לעומת מדפסות שמדפיסות סלילים של מדבקות כך שעבודת החיתוך ידנית ולכן דורשת יותר השקעה. לאלו מכם ששואפים להתייעל ולעשות את משימת התיוג מהר ונכון יותר, כדאי לבחור דגם ובו פונקציית חיתוך אוטומטי.

 

ניידת או שולחנית?

מי אמר שמדפסת חייבת "לשבת" על השולחן? היתרון שמדפסות מדבקות ניידות מציעות הוא ניידות לשמה. ניתן לשאת אותן ממקום למקום ולעשות בהן שימוש פשוט וקל. זאת כמובן אם יש לכם עובדי שטח רבים כמו בסופרמרקטים, שם מתייגים מוצרים בו זמנית כדי לסמן ולעקוב אחר המלאי, לעדכן מחירים ומבצעים ועוד. במידה ואינכם מפעילים עובדי שטח, אין שום סיבה למדפסת מדבקות ניידת ותוכלו להסתפק בהחלט בשולחנית נייחת ואיכותית. להזכירכם: יש גם מדפסות קומפקטיות.

 

רוחב המדבקה – גם פרט חשוב

אחרון חביב אך לא פחות חשוב הוא רוחב המדבקה. מהו רוחב המדבקה הרצוי: האם עבה או דק? כדי לענות על שאלה זו עליכם פשוט לדעת מהם הפרטים שתרצו לכלול על כל מדבקה שאתם מדפיסים. אם אלו הם ברקודים ומספרים או ערכים תזונתיים? על רוחב המדבקה להתאים לצרכים שלכם. מתלבטים? לא בטוחים? זקוקים למדפסת לכמה מטרות שונות? אין בעיה! ישנם גם דגמים שמגיעים עם יותר מסוג אחד של רוחב סרט ויכולים לספק את המענה המושלם עבורכם.

 

לא משנה מהם הצרכים שלכם, יש מדפסת מדבקות אשר ייעודית להם. בעזרת הבנה מקדימה ומעט ייעוץ והכוונה תוכלו למצוא את המדפסת המושלמת.

סקירת מוצרי מדפסות הדבקה
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא