3 סקירת מדפסת brother 6530 בעלת הזרקת דיו - ג'טקופי - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

מדפסת brother 6530 - הזרקת דיו עם פתרון ל- A3

מדפסת brother 6530 כוללת פקס, סורק ומכונת צילום במכשיר אחד ושומרת על הצוות שלכם מחובר בבית, במשרד ותוך כדי תנועה. עם טכנולוגיית הזרקת דיו מתקדמת תוכלו ליהנות מדפים מודפסים באיכות גבוהה ובעלויות נמוכות לעמוד. עם מהירויות הדפסה ומחזורי עבודה חודשיים גבוהים מדפסת brother 6530 מספקת ביצועיים איכותיים ומרשימים גם לסביבת עבודה תובענית.

 

תכונות עיקריות

 • אפשרויות המוצר – פקס, סורק, מדפסת ומכונת צילום במכשיר אחד
 • מהירות הדפסה – עד 20 דפים בדקה
 • הדפסה דו צדדית – אוטומטית
 • רזולוציה – 4,800 x 1,200 dpi
 • מסך מגע LCD צבעוני – 6.8 ס"מ
 • קיבולת נייר – 250 דפים, חריץ הזנת דפים ידני
 • גודל נייר מקסימלי – A3
 • זיכרון – 128MG
 • טכנולוגיה – הזרקת דיו
 • USB2.0
 • ממדים – משקל 19.6 ק"ג, גובה 305 מ"מ, רוחב, 575 מ"מ, עומק 477 מ"מ

 

מוכנה לעשות עסקים

מדפסת brother 6530 -  הזרקת דיו עם פתרון ל- A3 מציעה פתרון ייעודי, זול וחכם לעסקים והיא מתוכננת להפוך את עבודת המשרד לקלה יותר, מיתרת את הצורך ברכישת מכשיר לייזר גדול ויקר להדפסות A3 ביעילות של מכשיר קטן. מגש הנייר הכולל 250 גיליונות אידיאלי להדפסה יומיומית. האפשרות להזין דפי A3 בעזרתו של חריץ הזנה ידני מקנה גמישות נוספת, משכללת את יכולות ההדפסה ועוזרת לכם להדפיס על מגוון גדול יותר של חומרים. כמו כן הזנה אוטומטית של 50 דפים מאפשרת העתקה מהירה של מסמכים מרובי עמודים והתייעלות משמעותית של עבודת המשרד.

 

המענה לכל צרכי המשרד שלכם

מסך המגע הצבעוני של המדפסת מאפשר ניווט קל בין שורה של יישומים פונקציונליים כולל: אפשרויות סריקה מרובות, גישה ישירה לשירותי אחסון ענן, שיתוף ואחסון מסמכים בדרכים פופולריות והעברה וקבלה של מסמכים באופן דיגיטלי ונוח באמצעות האפליקציות של .Brother מדפסת brother 6530 נוחה ויעילה לשימוש, פרודוקטיבית וחזקה ומתוכננת לספק מענה איכותי לסביבות משרדיות מכל סוג, לרבות סביבות משרד תובעניות ועסוקות. 

כל המשרדים שצריכים הדפסה בגודל A3 בכמויות קטנות יכולים ליהנות מהמכשיר: אדריכלים, שמאים, קבלני בניין, מעצבים, חברות פרסום ועוד.

 

עיצוב חדשני

למדפסת עיצוב חדש ההופך אותה ליותר חזקה ועמידה בסביבת עבודה עסוקה. ראש הדפסה חדש ומשופר, המגדיל את אורך חיי המדפסת ומבטיח עמידות גבוהה. עם טיפול נייר מתקדם המדפסת יכולה להתמודד עם מגוון רחב של סוגי מדיה, תוך שהיא עוזרת לכם להישאר פרודוקטיביים ולהדפיס את הדף הראשון תוך 6 שניות בלבד מרגע ההפעלה. מגש קיבולת נייר של 250 דפים וחריץ אחורי להזנה ידנית מאפשרים לכם תמיד להישאר מוכנים ולהדפיס על מגוון גדול של חומרים, כולל דפי A3. יכולת ההדפסה הדו צדדית והאוטומטית הופכת את חיי המשרד ליותר חסכוניים, מקטינה את ההוצאות ועוזרת לכם להתבלט בזכות הדפסה מקצועית.

 

מינימום עלויות מקסימום תוצאות

מחסניות הדיו של המדפסת מציעות תפוקה גבוהה ותדירות החלפה נמוכה. פיגמנט הדיו החדש מציג את הטקסט השחור בחדות יוצאת דופן ואת הדפים הצבעוניים כחיים וססגוניים במיוחד. עם מחסניות המספקות תוצאות מיטביות והדפסה של עד 3,000 דפים בהדפסת מונו, ו- 1,500 דפים בהדפסה צבעונית בחודש, אתם תוכלו להפיק את המרב מהמדפסת ולקבל את המענה האופטימלי לצרכי המשרד.

 

תכונות מיוחדות

טכנולוגיית Wi-Fi Direct מסייעת לכם להישאר מחוברים למשרד מכל מקום שבו אתם נמצאים וליהנות מהדפסה אלחוטית מהטלפון החכם, הטאבלט, המחשב הנייד או משולחן העבודה ללא הצורך בנתב. כמו כן תוכלו להדפיס, לקבל ולנווט בין המסמכים והפונקציות השונות של המערכת ישירות ממסך המגע. מסך המגע מאפשר לכם לאחסן ולשתף דפים באופן אלקטרוני ואינטואיטיבי.

חברת Jetcopy מובילה בתחומה ומציעה מגוון גדול של פתרונות הדפסה ומחשוב. ניסיונה הרב והמוניטין שצברה לעצמה לאורך השנים מובילים לכך שהמוצרים עליה ממליצה ידועים כמומלצים ומאוד אמינים.

סקירת מדפסת brother 6530 בעלת הזרקת דיו - ג'טקופי
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא