3 סקירת סדרת מדפסות ברקודים ותוויות מסדרת QL - ג'טקופי - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

סקירת סדרת מדפסות QL שמטרתן הדפסת ברקודים ותוויות

מדפסת QL של חברת BROTHER העולמית משמשת להדפסת ברקודים ותוויות על סוגים שונים של חומרי גלם החל במדבקות, וכרטיסים ועד פוליפרופילן או ויניל. בעזרת מדפסות ברקוד ייעודיות אפשר לחסוך זמן יקר ולייעל את סביבת העבודה במידה ניכרת. היות ומדובר במדפסת ייעודית חשוב לבחור ביצרנית מקצועית ומשוכללת אשר תתאים כמו כפפה לצרכיו המדויקים של העסק. המוניטין של חברת BROTHER הולך לפניה בתחום, והיא מציעה כמה אפשרויות לסוגים שונים של צרכים.

 

QL-1110NWB מדפסת מדבקות אלחוטית למשלוחים ולהדפסת ברקודים

דגם QL-1110NWB מבוסס על טכנולוגיית בלוטות' ומציע הדפסה מהירה לצד ממשקים קוויים ואלחוטיים. המדפסת יכולה להדפיס על מדבקות ברוחב של 101.6 מ"מ והיא תומכת בחבילות תוכנה רבות.

 

טכנולוגיות – Crop print זו פונקציה שמאפשרת לכם ליהנות משירותי אחסון, אספקה ומשלוח של אמזון. טכנולוגיה זו מאפשרת לכם יכולות זיהוי והדפסה אוטומטית בנוחות ובקלות דרך המחשב האישי, מהטלפון החכם ומהטאבלט. כמו כן תוכלו לשלב קיטים רבים במערכות התכנות שלכם.

 

מדפסת תוויות אלחוטית QL-810W

דגם QL-810W הוא של מדפסת תוויות רב-תכליתית. מדפסת זו מאוד קלה לשימוש והיא מדפיסה תוויות ולהן טקסט שחור ואדום. מדפסת זו מתחברת למחשב אישי, לנייד חכם, למקינטוש או לטאבלט על ידי USB או WI- FI.

 

טכנולוגיות – למדפסת תוכנת P-touch Editor Lite מובנית. תוכנה זו מאוד קלה ופשוטה לשימוש, כל שיש לעשות הוא לחבר את המדפסת למחשב, להשיק את התוכנה, לעצב ולהדפיס את התווית שלכם. למדפסת יש מנגנון הדפסה מתקדם וגליל תוויות מיוחד. ניתן להדפיס באמצעותה תוויות בשחור ואדום ללא צורך בדיו או טונר. כמו כן ניתן להדפיס מדבקות בגודל מותאם אישית באורך של עד מטר, זאת בזכות סכין חיתוך משולב וגלילי תוויות רציפים.

 

QL-1100 PC מדפסת תווית ברקוד

דגם QL-1100 PC מתוכנת להדפיס במהירות גבוהה. למדפסת ראש הדפסה ברוחב 101.6 מ"מ המאפשר להדפיס עד 4 תוויות רחבות במיוחד, כמו למשל תוויות המיועדות למשלוחים של חבילות בארץ ובחו"ל.

 

טכנולוגיות – פונקציית crop-print מאפשרת לכם להדפיס תוויות ברקוד רבות באופן אוטומטי באמצעות יכולות זיהוי של המדפסת. כתוצאה מכך אתם יכולים לייעל את סביבת העבודה שלכם ולהקל על סימון הפריטים שאתם שולחים. למדפסת זאת יש תאימות גבוהה ל- PC ול- MAC הודות לחיבור USB. תוכנת P-touch תעזור לכם להוסיף טקסטים, תמונות וברקודים לתוויות שלכם, כמו כן באמצעות Windows SDK המדפסת יכולה להשתלב בקלות במערכות שלכם.

 

מדפסת תוויות לכתובות QL-800

דגם QL -800 אידיאלי להדפסת תוויות כתובות בהיקפים גדולים ובאופן מקצועי. היא הבחירה המושלמת למשרדים שזקוקים לפתרון אמין, מהיר ואיכותי.

 

טכנולוגיות – תוכנת העיצוב P-touch Editor Lite מאוד פשוטה ונוחה לשימוש והיא מאפשרת לכם לעצב ולהדפיס את התוויות שלכם. אפשרות נוספת היא להשתמש ב- P-touch Editor תוכנה יותר מתקדמת המאפשרת לשלב ברקודים או תמונות ולהפיק תוויות בשחור ואדום ללא דיו וטונר. כמו כן למדפסת סכין חיתוך בעזרתו ניתן לחתוך תוויות בגודל מותאם אישית של עד מטר אחד.

 

מדפסת תוויות עתירת מהירות QL-700

דגם QL-700 מתאים למשרדים עסוקים אשר זקוקים להדפסת תוויות יעילה ומהירה. מדפסת זו מציעה יכולות רב תכליתיות, נוחות ויעילות ובכוחה לשדרג משמעותית את סביבת המשרד.

 

טכנולוגיות – תוכנת P-Touch Editor Lite מובנת במדפסת כך שאין צורך להתקינה. היא מאפשרת לכם לעצב את התוויות בכוחות עצמכם ולהדפיס.

 

מדפסת תוויות רחבות  QL-1050

דגם נוסף המתאים למשרד העמוס הוא QL-1050 מדפסת זו חזקה ורב תכליתית במיוחד ומאפשרת לכם להדפיס תוויות רחבות ולקבל מענה לצרכים העסקיים שלכם. המדפסת מציעה יכולות איכותיות במיוחד ואת האפשרות להדפיס תוויות בגדלים שונים החל ב- 12 מ"מ ועד 102 מ"מ ברזולוציית הדפסה של 300dpi.

 

מדפסת תוויות רחבות + רשת QL-1060N

דגם QL-1060N החזק מאפשר לכם ליהנות משני העולמות – הדפסת תוויות יעילה ומהירה עם כל היתרונות של יכולות עבודה משופרות בזכות החיבור לרשת.

 

בחברת ג'ט קופי תוכלו למצוא סוגים שונים של מדפסות QL לצד צוות מקצועי ומיומן שיכול להתאים את המדפסת הנכונה לצרכים המדויקים שלכם.

סקירת סדרת מדפסות ברקודים ותוויות מסדרת QL - ג'טקופי
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא