5 טונרים ומתכלים- הסוד לדפוס איכותי. - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

מהו הסוד להדפסה איכותית?

לבחור גם את הטונרים 

סוד ההדפסה האיכותית טמון לא רק בבחירה של מדפסת איכותית ומשוכללת, אלא גם בבחירה נכונה של טונרים. באופן עקרוני, כל מדפסת שתרכשו, תגיע ביחד עם ערכת טונרים מקורית ואיכותית. ברור שטונרים מקוריים, הם איכותיים במיוחד. יתרה מזו - יש עליהם גם אחריות ביחד עם המדפסת. אם יש תקלה באחד מהטונרים - אתם כמובן מקבלים שירות מקצועי של תיקון, החלפה וטיפול במדפסת עצמה. בסופו של דבר, האבקה שיש בתוך הטונרים תיגמר, והקופסא תתרוקן. אם רכשתם מדפסת דיו היא תתרוקן קצת יותר מהר מאשר ברכישה של מדפסות לייזר, שכן האחרונות חסכוניות יותר לטווח הארוך. אבל הנקודה היא שתצטרכו לבחור מה הלאה.

פעם, האופציה היחידה הייתה ללכת לחנות, ולקנות ממנה טונרים מקוריים. אין ספק שהיתרון של הטונר המקורי הוא באיכות הגבוהה שלו. מצד שני היום, כשיש אופציות נוספות, הטונר המקורי הוא גם יקר במיוחד. אתם באופן טבעי, רוצים לחסוך בהוצאות, ולכן אפשר לשקול שתי אופציות חלופיות.

אופציה אחת, היא רכישה של טונר חלופי. טונר חלופי הוא קופסא חדשה לחלוטין שמגיעה עם אבקת דיו, אך לא של היצרן המקורי. עם זאת, הטונרים החלופיים איכותיים לא פחות, וגם הם מגיעים חדשים לחלוטין מן האריזה.

האופציה השנייה היא האופציה הזולה ביותר, ולעתים גם היעילה ביותר. כידוע, טונר הוא למעשה קופסא שבתוכה יש אבקה. עצם העובדה שהאבקה נגמרה, לא אומר שהקופסא לא טובה. היום יש לא מעט חנויות למוצרי הדפסה, שמציעות שירות של מחזור הטונרים שלכם. אתם מביאים את הטונר הריק, והחנות ממלאה אותו באבקה. מדבור בפתרון זול, כאשר הדיו עצמו הוא כמובן איכותי לחלוטין. הקופסא עצמה של הטונר היא עמידה מאד, ויכולה לשמש אתכם במשך שנה לפחות, ולעתים קרובות מדובר על טווחי זמן שהם ארוכים יותר.

חשוב לדעת, כי ראשי דיו למדפסת הוא באופן עקרוני זול יותר מטונר של מדפסת לייזר, אלא שהאחרון מספיק למשך יותר זמן. היחס הזה נשמר בין אם רכשתם טונר מקורי, חליפי, או מחזרתם את הטונרים שלכם, לכן אם יש לכם הדפסות רבות, מומלץ מראש לקנות מדפסת לייזר, ואם כמות ההדפסות היא לא ברמה יומיומית, יכול להיות שמדפסת דיו תספיק עבורכם.

 

לא מתפשרים על השירות 

כפי שראיתם, ההדפסה האיכותית לא מסתיימת ברגע שקניתם מדפסות חדשות. היא ממשיכה בבחירה של טונר חדש מעת לעת. לכן, לא משנה אם אתם רוצים לקנות טונרים חדשים או למחזר את הקיימים, ברור שאתם צריכים לפנות לחנות מקצועית בתחום ההדפסות, על מנת שאיכות ההדפסה שלכם תמשיך להיות איכותית. בחרו בחנות שנותנת שירות אמין ומקצועי במחירים משתלמים. אתם תראו שההדפסות שלכם ממשיכות להיות איכותיות, ותוכלו להשתמש במדפסת שלכם לאורך זמן רב, עם הוצאות מינימאליות. כמובן שתוכלו גם להתייעץ עם המוכרים המקצועיים בחנות בנוגע לפתרון שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, וכך להתנהל בצורה מקצועית וחכמה.

טונרים ומתכלים- הסוד לדפוס איכותי.
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא