5 איכות הדפסה גבוהה - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

קניית ראש דיו חכמה ונכונה

נטל ההוצאה הופך לכדאיות קניית ליין מוצרי דיו, בהתבצע תהליך מושכל של הגעה למסקנה כי ניתן, באמצעות ביצוע חיפוש נוסף,של דיו אחר, מעבר לקיים, אשר בו אנו כבר מורגלים להסתפק בו (ובמחיר גבוה אשר אינו מצדיק במרבית המקרים את קנייתו התדירה)-  למצוא דיו חדש המספק לנו בסופו של דבר פיתרון מוצלח, מאיר עיניים וזול יותר. ובכל הנוגע למה שיימצא בסופו של תהליך זה במדפסת - נקבל אף דיו לא פחות טוב מן הקודם, ואפילו טוב יותר. הן מבחינת חישוב השקעה והן מבחינת ההחזר שנקבל על כל שקל אשר הושקע ברכישתו. דיו זה, של  הינו אותו סוג דיו שאליו כדאי לשאוף. הלקוח מסוגל לבדוק זאת.

דיו הינו מוצר הדגל של המשרד ושל שימושי מדפסת הבית אשר נקנתה למטרה אחת ולהוות מכשיר המתפקד היטב ומקצועית אל מול משימות רבות כקבלת פקסים, צילום מסמכים, והיותה מוצר קצה המתקשר עם מחשב הבית הידידותי והמהווה את מכשירו להוציא כפלט מסמכים, תרשימים ותמונות - צילומים. בכל הנוגע לכל אלה, דיו הינו לב העניין המשתלב בתוך מארג ביצוע אדיר מימדים זה. בזכותו כל עבודות ההדפסה יוצאות מן התכנון, תהליכי המחשוב וכוונת המדפיס - אל הפועל, ובצורה יפה, מאורגנת ומבריקה. דו ותלת משמעית.

שמירה על איכות דיו: קניית דיו מעולה נחשבת למקדם הצלחה מספר אחד של ביצועי מדפסת משוכללת ככל שתהיה. שכן, לולא דיו הנמצא בתוכה בצורה שופעת, נדיבה ומוצלחת במיוחד - גם המדפסת המתקדמת בתבל, תקפא על מקומה ותיוותר דוממת. דיו הינו לב העניין המזרים את הצבעים העזים והמשובחים ביותר אל פיקסלי הניר ובכך מהווה את הגורם המרכזי התורם להצלחת ההדפסות הנפלאה. שמירה על איכות מוצרי דיו, החל מבחירת אופן קנייתם אצל משווק מובחר, ועד לפיקוח על איכותם כל זמן שהם מוכנסים ונשארים במדפסת - הינה חיונית באופן שלם, מקצועי ובלתי רגיל בהיקפו למען ביצוע הדפסות איכות קבועות 365 יום.

קנייה בטוחה של דיו מעולהשלב ראשון זה, העובר בהצלחה יתרה, הינו כרטיס כניסה לעולם מרהיב של הדפסות יפיפיות, מאורגנות והמקדמות אותך כמדפיס הנהנה מכך, אל עולם פרקטי של הליך קנייה נכון, מקצועי והנדרש. מול שאר הדרכים בהן דיו נקנה בצורה זריזה ומהירה והגוררות בסופו של דבר קבלת דיו "ממוצע", הרי שבדרך ההשקעה וטיפוח הידע אודות קניית דיו מושכלת - פרצת את מחסומי העבר והתקדמת לחוויית קנייה שונה במהותה ופרקטית. קנייה בטוחה של דיו מעולה תותיר בידך את האפשרות לשוב גם בפעם הבאה בחזרה אל אותו משווק דיו טוב. אם תבחין כבר מהיום כי בידך הדרך להשגתו, יש להניח שתתמיד בה.  

ביצועי מדפסת הבית והמשרד: אלה בסופו של דבר, כתוצאה מכל המוזכר, משתפרים ומשתבחים פלאים. גם אתה וגם ציבור המביטים היטב בניירות הסופיים המודפסים, תחזו בהדפסות יפות וחדות המייצרות רושם נכון.

איכות הדפסה גבוהה
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא