5 טונריים מקורייםתואמים. - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

המדריך לרכישת טונרים

מהם טונרים, ומהן האפשרויות ברכישתם? התשובות במדריך רכישת הטונרים להלן.

טונרים הם מחסניות צבע, בדומה לראשי הדיו במדפסות הזרקת דיו, אולם מחסניות הטונר מכילות חומר אבקתי, עשוי תשלובת של פחמן וחומר פלסטי, אשר נמצד לתוף המדפסת באמצעות כח אלקטרו-סטטי, ומועבר לדף הנייר בתהליך של חימום והתכה.

טונרים מגיעים בצבעים שחור, צהוב, תכלת  (Cyan) ובורדו (Magenta) (CMYK). באמצעות שילובי הצבעים הללו, יוצרת מדפסת הלייזר את כל הגוונים הדרושים לה, ומספקת איכות וחדות צבע גבוהה במיוחד.

קיימים טונרים מקוריים וחליפיים (או "מותאמים"), כאשר ההבדלים בין אלה מתקשרים בעיקר למחיר (טונרים חליפיים הינם זולים משמעותית מטונרים מקוריים), וכן לאיכות, אם כי הדעות בנוגע להבדל זה שנויות במחלוקת.

מדפסות לייזר מגיעות לרוב עם טונרים מקוריים, במידה והחברה היצרנית מייצרת גם טונרים כמובן. אל דאגה - רוב החברות המובילות בשוק כיום (HP, Samsung , Xerox וכד') מציעות טונרים בצירוף למדפסת הלייזר עם הרכישה. עם זאת, רכישה שגרתית של טונרים מצריכה התחשבות באפשרויות השונות, בעלויות הכרוכות בהן ובמספר דברים נוספים.

טונרים מקוריים מגיעים כאמור במארז המדפסת החדשה של יצרניות מסוימות, וכמו כן ניתן לרכוש אותם בחנויות השונות לציוד משרדי ואביזרי מדפסות. הטונר המקורי מותאם למכשיר המדפסת הספציפי, ועל כן נתפס כבעל יכולת גבוהה יותר למיצוי פוטנציאל ההדפסה של המדפסת. כמו כן, הטונר המקורי ניתן למחזור באמצעות שתי דרכים:


      • רכישה אצל חנויות ציוד משרדי של מחסניות ממוחזרות, אשר עברו תהליך של ניקוי ומילוי אבקת טונר אצל היצרן. שיטה זו אמורה לסייע גם בשמירה על איכות הסביבה, שכן יצרניות הטונרים לרוב מקפידות על פינוי אבקת הטונר (הנחשבת חומר מזיק לאיכות הסביבה) באופן מבוקר, וכמו כן, מחסנית הטונר עוברת תהליך ניקוי בעל יתרונות ברורים מאליהם.  

    • מילוי חוזר של אבקת הטונר אצל חנויות ציוד משרדי מסוימות. שיטה זו נחשבת פחות מומלצת, שכן אין מדובר במילוי המתבצע באופן מבוקר אצל יצרן הטונר, ומחסנית הטונר לא עוברת תהליך ניקוי.  

מחזור טונרים נחשב מועיל לאיכות הסביבה, ומוזל במידה מסוימת, אולם מנגד קיימת ביקורת הטוענת כי מחזור טונרים מביא לשחיקה של מחסנית הטונר, ולירידה באיכות ההדפסה.

טונרים מקוריים יקרים בטווח של כ-60 עד 90 ש"ח מטונרים חליפיים ולעיתים אף יותר. חסרונם המרכזי של טונרים חליפיים נעוץ בכך שאינם נושאים אחריות. מעבר לכך, תשמחו לגלות כי כיום ההבדלים באיכויות ההדפסה בין טונרים מקוריים וחליפיים כמעט ואינם קיימים. כיום תוכלו להשיג טונרים חליפיים איכותיים במיוחד, בעלי התאמה ספציפית לדגמי המדפסות השונות של היצרניות המובילות, עם עמידות גבוהה המספיקה לאלפי הדפסות, תוך חיסכון משמעותי בתקציב הציוד המשרדי של העסק.  

טונריים מקורייםתואמים.
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא