3 עולם המיכון המשרדי - מדפסות, מכונות צילום, מחשוב ועוד. - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

המדריך המלא לעולם המיכון המשרדי - רקע מקדים

בעבר היה נהוג "לשריין" את המשרד במיכון משרדי כבד במיוחד וכמות המיכון המשרדי הייתה הרבה יותר מאסיבית מאשר בימינו. כאשר בעל עסק רצה לאבזר את המשרד בכלים משרדיים הוא היא צריך לרכוש מדפסת משרדית, מכונת צילום מאסיבית, סורק, מחשבים מגושמים, פקסימיליה, מהדקים גדולי  מימדים ועוד ציוד משרדי שאבד עליו הקלח.

 

רקע מקדים:

 

בעבר התפיסה הרווחת הייתה שכול מוצר יעשה פעולה אחת, לדוגמא סורק היה רק סורק ולא נתן שירותים נוספים, כנ"ל מדפסת הוא מכונת צילום, מוצרי מיכון אלו נוצרו ויועדו למלא כל אחד מטרה אחת בלבד.

עם הזמן והתקדמות הטכנולוגיה אנו רואים שעולם המיכון המשרדי שינה את פניו, בשונה מהעבר כיום קיימת מגמה בולטת של שילוב הפונקציות, כאשר אני אומר שילוב פונקציות הכוונה הנגזרת מכך היא שקיום יצרניות המדפסות, פקסים ומכונות הצילום הבינו שאין טעם להמשיך לייצר כול מוצר בנפרד, זה הפך את חווית השימוש למסורבלת וכתוצאה המעסיק מפסיד זמן יקר שלבסוף מגולם בכסף למעסיק.

 

בכדיי לשפר את חווית המשתמש ולחסוך בפעולות מיותרות יצרני המיכון המשרדי, חברות כמו HP, SAMSUNG, CANON ועוד יצרנים נוספים החלו לייצר מכונות משולבות. מכונות אלו יודעות לעשות כמה פעולות בו זמנית, אם ניקח את דוגמת המדפסת אז נראה שבעוד שבעבר מדפסת הייתה רק מדפסת כיום היא יכולה לשרת מספר צרכים או פונקציות בו זמנית, מדפסת משולבת היא מדפסת אשר ביכולתה מספר פונקציות אשר יכולות לעבוד יחד כאשר כולם מתבצעות בשימוש של מכשיר אחד, "מדפסת משולבת" היא גם סורק גם פקס וגם מדפסת במכשיר אחד.

 

מדפסות משולבות - מאפשרות לנו ליהנות מכמה מכשירים במכשיר אחד . גם עם העלות של מדפסת משולבת עולה על מחירם של כל אחד מן המכשירים אותם היא באה להחליף, כלומר, אם בכל מקרה עליכם לרכוש גם מכונת צילום, פקס וסורק, הרי שמדפסות משולבות יציעו לכם את הכול בעסקת חבילה אחת . אחד השיקולים הוא כמובן פונקציה של כסף אך לא רק, יש להתייחס גם לכמה כסף זה יחסוך לך בפועל, כלומר האם בזה שקניית מכשיר משולב הוצאות ההדפסה שלך הצטמצמו.

 

מדפסות משולבות הן פתרון קומפקטי חסכוני וחכם עבור אנשים פרטיים הזקוקים לפתרון מגוון ולפונקציות שמבצעת המדפסת המשולבת.

כמו כן, מדפסות משולבות מאסיביות יותר יכולות לספק מענה מושלם לעסקים קטנים ולמשרדים קטנים, או לתת שירות טוב ומספק למחלקה בתוך משרד גדול או בינוני.


כיום אפשר למצוא סוג דומה של נוחות גם בעולם המדפסות. בין אם לבית או למשרד, מדפסת משולבת מציעה מגוון רחב של אפשרויות כגון: סריקה, צילום, הדפסה, פקס מובנה ואפילו גישה אלחוטית. מבחינה פונקציונאלית אנחנו יכולים לראות כיום כי כל המדפסות כמעט זהות, כאשר ההבדל האמיתי בא לידי ביטוי בהבדלי רזולוציה של כל מדפסת ועלות מחסניות הדיו שיש לרכוש עמה.

 

בשרשרת כתבות  זו אנו נסקור את עולם המיכון המשרדי, נדבר על ההמצאות ששינו לנו את אורח חיינו מקצה לקצה, נדבר על התקדמות הדפוס הדיגיטלי לעומת הדפוס המסורתי, נסרוק את האפשרויות והיתרונות שמציעים לנו  המכשירים המשרדיים כיום.

 

במאמר הבא נסקור את עולם המדפסות המשולבות, את היתרונות החבויים בהן וכיצד הן התקדמו והתפתחו עם השנים
עולם המיכון המשרדי - מדפסות, מכונות צילום, מחשוב ועוד.
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא