3 מדפסות לייזר משולבות מול מדפסות הזרקת דיו - jetcopy
נא למלא את הפרטים הבאים:
שלח
יש לך הצעה לשיפור או תיקון האתר?
נשמח לשמוע ממך!

אם הצעתך תתקבל - קבל מאיתנו מתנה :)
שלח הצעה

מדפסות לייזר משולבות מול מדפסות הזרקת דיו

אם נעבור היום בין המשרדים השונים או בין כל בית עסק אנחנו ניווכח לראות כי כ- 85% מהמשרדים כיום מחזיקים בפינת החדר או על הכוננית איזה מדפסת משולבת קומפקטית ונוחה לשימוש. גם בבתים הפרטיים אנחנו רואים כי מדפסות הזרקת הדיו הרגילות שהכרנו כבר הוחלפו במדפסות הזרקת דיו משולבות אשר יכילו בתוכם את כל הפונקציות והשירות שיש לעולם הדפוס להציע למשתמש הפשוט כיום.

אז מה חשוב לבדוק כשמתאימים מדפסת משולבת לדרישת הלקוח:

מחיר הטונר
-  מחסנית הדיו הרגילה שאנו מכירים ממדפסות הדיו הוחלפה למתקן שנקרא טונר, הטונר הוא בעצם מחסנית דיו למדפסת לייזר. היתרון שיש לטונר על מחסנית דיו רגילה היא עלויות זולות כלומר –עלות טונר למספר דפים היא זולה יותר בהשוואה למחסנית דיו רגילה. חישוב פשוט שאפשר לבצע בעת רכישת טונר הוא לחלק את עלות הטונר בכמות הממוצעת לדוגמא: אם טונר מחסנית דיו עולה לנו כ-200 ₪ והיא בעלת יכולת הדפסה של 1500 דף אז העלות הממוצעת לדף תהיה 0.13 ₪ לדף, לכן חשוב שקונים מדפסת לדעת האם תחזוקת הדיו באותה מדפסת היא זולה יחסית או יקרה, לארגונים וחברות המחזיקות מספר רב של מדפסות הביטוי של סכום זניח כמו מספר אגורות לדף יכול להיות מגולם  בסוף חודש לסכומים גדולים.
 

רזולוציה- איכות ההדפסה חשובה במיוחד כאשר אנחנו רוכשים מדפסת לייזר צבעונית, מושג הרזולוציה בעולם ההדפסה נקרא במילים אחרות DPI - נקודות לאינץ' (dots per inch) היא יחידת מידה של כושר ההפרדה (רזולוציה) בהדפסה, כיום הדגמים הסטנדרטים של מדפסות הלייזר המשולבות עומדות על DPI1200 אבל קחו בחשבון, במידה שאתם רוכשים מדפסת לייזר צבעונית מומלץ להסתפק במינימום DPI2400 לתמונה יותר איכותית.

מהירות הדפסה- סעיף זה חשוב בעיקר לחברות ולבתי עסק, ממדפיסים כמויות יותר גדולות מלקוח פרוט ויתרון זה יכול בזמן ישיבה מיותר מול המדפסת והפקת דוחות גדולים לביקורת, סעיף זה פחות חשוב כאשר אנו רוכשים "מדפסת לייזר אישית" או "מדפסת ביתית".

אז מהן החסרונות בקניית מדפסת לייזר משולבת?

עלות ראשונית יקרה יחסית, כלומר מחיר מדפסת לייזר במעמד קנייה תהיה לרוב יקרה יותר מעלות רכישת מדפסת דיו. בנוסף גם אין אחידות צבעים בהדפסה ממושכת, כלומר מכיוון שאנו משתמשים יותר בצבע אחד ופחות מצבע אחר זה יכול לפגוע מאיכות ההדפסה(רק במדפסת לייזר צבעונית) .

אוקי אז למה כן לקנות מדפסת לייזר משולבת? 

אם נניח שהתחלנו לקרוא רק מהפסקה זהו אז ,מהירות הדפסה גבוהה יחסית בהשוואה למדפסות הדיו, תחזוקה זולה (עלות טונר למספר דפים היא זולה) בהשוואה למחסניות הדיו במדפסת הזרקת דיו, מהירות ויכולת סריקה גבוהה יחסית לשאר סוגי המדפסות.

לסיכום- אם אנו נתייחס לשיקולי עלות- תועלת בעת רכישת המדפסת, אנו ניווכח לגלות כי לטווח הארוך עלות מדפסת לייזר בדגש על מדפסת לייזר משולבת תהיה לנו יותר כלכלית ויותר חסכונית ואף עם ביצועי הדפסה גבוהים ממדפסת הזרקת דיו רגילה.

מדפסות לייזר משולבות מול מדפסות הזרקת דיו
התאמה אישית ב-5 שלבים

על מה היית מעוניין לקבל הצעת מחיר?

מכונת צילום

מדפסת / משולבת

אחר

על איזה גודל נייר אתה מדפיס?

A3

מספיק לי A4

אני צריך את שניהם

אחר

האם הנך מעוניין בהדפסה צבעונית?

לא, שחור מספיק לי

כן, אני חייב צבעוני מדי פעם

אני צריך המלצות

באילו פונקציות הנך מעוניין?

הדפסה

סריקה

פקס

צילום

האם הנך מעוניין בתכונות נוספות במכשיר שלך?

לא בטוח / אין צורך

הידוק

דופלקס להדפסה דו צדדית

נסה להעריך כמה אתה מדפיס ביום והכפל במספר ימי העבודה בחודש

מהו ממוצע הצילומים החודשי בבית העסק?

עד 2,500 עמודים

בין 5,000-2,500 עמודים

בין 5,000 - 10,000

10,000 עמודים ומעלה

לא בטוח

לכמה מחשבים נדרש להגדיר את המכשיר?

עד 3

3 - 10

10 +

לא רלוונטי

* שאלה רלוונטית רק למי שיש צורך במדפסת/סורק

האם אפשר לתת לך מענה בתחומים אחרים?

טונרים וראשי דיו

מחשבים וציוד היקפי

אין צורך, ההצעה הנוכחית מספיקה לי

לסיום, נא למלא את הפרטים הבאים:

תודה שפניתם אלינו!

נציג מכירות מקצועי יצור עמכם קשר בהקדם.
להצגה ו/או הדפסה של הטופס אנא
לחץ כאן
קודם הבא

המדריך המלא לעולם המיכון המשרדי – ג'ט קופי

המדריך המלא לעולם המיכון המשרדי – מדפסות משולבות

Posted by: jetcopy