השכרת מדפסות למשרד. למה כדאי?
צוות ג'ט קופי

השכרת מדפסות למשרד? האם כדאי?


המבחר העצום בשוק גורם ללקוח הפוטנציאלי, לבחור מכשירים שלעיתים אינם מתאימים לדרישות המשרד, הסיבה לרוב היא חוסר ידע והכלים לשאול את השאלות הנכונות.

בימינו, לכל משרד יש מדפסת אחת לפחות, מדפסת טובה יכולה לחסוך לנו הרבה פעולות או לספק לנו נוחות וגמישות בעבודה.  קיימות חברות רבות בשוק, המציעות שירות ומוכרות מדפסות, קשה לבחור מי מבינהם יכולה באמת לתת לנו את הפתרונות ולכן רוב הלקוחות עושים השוואה במקום שקל להם - במחיר. עם זאת חשוב לזכור כשבוחרים חברת שירות, לא רק המחיר חשוב, כיוון שכולנו רוצים נותן שירות מהימן ומומחה בתחום, בעל המלצות ושיכול לספק לנו מנעד של פתרונות לעסק שלכם.

חברות שירות טובות המשכירות מדפסות מאפשרות לכם תמיד להיות מעודכנים, במידה ותרצו לשדרג את המדפסת תמיד תהיה לכם אופציה משתלמת כלכלית של השינוי בין הדגמים ומכיוון שהמדפסת מושכרת וכחלק מהשירות אנו תמיד נותנים אפשרות להחלפה ושדרוג.

חשוב לדעת שהתנהלות יומיומית במשרד דורשת הרבה אנרגיה, חיפוש ספק שירות אמין כאשר המשרד תקוע, אף פעם לא תופס אותנו בזמן נוח וכאשר יש לך חברת שירות שדואגת לקחת ממך את כל "כאב הראש" הזה, אין צורך לבזבז את הזמן בחיפוש ספק שירות זמין ובמיוחד אמין, חברות השירות תמיד נותנות עדיפות ללקוחות שנמצאים בשירות של השכרת מדפסות בשירות קבוע.

אז.. איך נדע שבחרנו נכון?

יש המון היצע בשוק בתחום השירות אבל חשוב לפנות לחברה עם ותק וניסיון ולא אדם פרטי אשר זמינותו תלויה ביומו או יכולותיו. בחברה היחידות משלבות יכולות של עבודת צוות אורגניות, חברה יעילה היא כזו שזמינה ללקוח ומספקת שירותי טכנאי מהירים, תוך זמן קצר על מנת להציל לכם את העבודה, חשוב עוד יותר שתעמוד בהתחייבויותיה לספק שרות מתאים כמו שירותי תמיכה מרחוק, שיכול לחסוך לכם זמן יקר. חברה מהימנה היא כזו שנותנת שירותים שוטפים של ביקורת ואחזקה, על מנת לוודא שהכול תקין עם הציוד, שאתם מקבלים באופן שוטף ציוד נלווה כגון טונרים ודיו וכמובן לוודא שבסופו של יום שאתם מרוצים ויש פתרונות לכל התלונות והמענות.

אם כבר מרכז שירות והשכרת מדפסות, למה ג'ט קופי בהשכרת מדפסות? (אנחנו די משוחדים אבל עדיין.... :)

וותק וניסיון מעל 25 שנה.

מחלקת שירות ומכירה למדפסות לכל המותגים המובילים - אנו מתאימים את המוצר ללקוח.

מחלקת מחשוב מתקדמת - כיום כל המדפסות קשורות למחשבים ואתם צריכים ספק שיודע לתת לכם מענה בתחום.

מעל 500 עסקים ומוסדות חינוך בשירות.

שירות אישי - אנחנו מספיק גדולים לתת לכם שירות מעולה ומספיק קטנים בכדי לתת לכם שירות אישי.


ג'טקופי, משרתת את לקוחותיה נאמנה מעל ל- 25 שנה ומובילה את תחום השירות למדפסות, מכונות צילום ושירותי מחשוב עם טכנאים ותיקים ומנוסים, אשר פזורים בחלקי הארץ על מנת לתת מענה מהיר ללקוחותיה הרבים. יש לזכור כי ג'טקופי מהווה משווק מורשה של לא מעט חברות, ביניהן סמסונג, ברדר, זירוקס, אפסון ועוד רבות וטובות ומשמשת מעבדת תיקונים מורשית, מה שמקל על עסקים שזקוקים לשירות מהיר ואין להם את הזמן להמתין בין שבוע לשבועיים לתיקון.

השאלה העומדת בפני לא מעט בתי עסק, קטנים וגדולים כאחד, מי הם העסקים שכדאי לקבל מהם שירות להשכרת מדפסות זמין ומהימן לצורך טיפול שוטף במדפסת שברשותם.

צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר