חברת זירוקס- מידע על ענקית המיכון המשרדי
צוות ג'ט קופי

זירוקס הינה יצרנית מדפסות לייזר / מכונות צילום


החברה נוסדה בשנת 1906 תחת שמה המקורי הלואיד. וייצרה נייר צילום וציוד נילווה. בשנת 1961, הוחלף שמה של החברה מהלואיד ל"זירוקס" בעקבות השקת מכונת צילום הראשונה ב 1959 בטכנולוגית הזירוגרפיה שפותחה ע"י צ'סטר קרלסון. מאז חברת זירוקס השכימה להיות פורצת דרך בתחום של "ניהול מסמכים" והציגה לעולם את מדפסת לייזר הראשונה בין שלל מוצריה החדשניים בתחום של מדפסות צבעוניות, משולבות וכדומה. בנוסף להמצאת המכשירים מתחום המיכון המשרדי, החברה ממשיכה להוביל בתחום המחקר עם חידושים והוצאת פטנטים רשומים רבים. לחידושים בתחום התמונות משקל רב. במיוחד היום כשהנוכחות האינטנסיבית של התמונות נובעת מהשימוש הרב במצלמות דיגיטאליות, המחשבים המשוכללים ותוכנות גראפיות. כיום, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת שיפור איכות עיבוד התמונה והפלט האיכותי המתקבל מהמדפסת. 

קיים מגוון טכנולוגיות מתקדמות בתחום עיבוד תמונה:

יישור קוים מעוקלים – שנעשה ברזולוציה 600dpi. עיבוד תמונה קונבנציונאלי הנעשה בקווים עם עיקולים או קוים אלכסונים, הרזולוציה הנ"ל יוצרת קצוות משוננים נראים לעין. טכנולוגית שיפור תמונה של זירוקס מאפשרת להחליק את הקצוות תוך שימוש ברזולוציה גבוהה יותר של 2400dpi.

טכנולוגית חגורת ההתכה במכונות צילום – אם מעוניינים באיכות תמונה גבוהה במיוחד, הנ"ל דורש משטח הדפסה מבריק וחלק. הנייר עם הטונר הנמס מושטח בחוזקה כנגד החגורה המבריקה והטונר מקורר ומתקשה לפני הסרת הנייר מהחגורה. התוצאה של התהליך היא תמונה בעלת איכויות דומות לצילומים ותוספת של נייר תמונה מעניקה רובד חדש של אותנטיות לתהליך.

צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר