מדפסות במבצע מתי כדאי?
יוסי לוי מנכ"ל ג'ט קופי

הסיבות העיקריות בהן נראה מדפסות במבצע - היתרונות והחסרונות:


1.מבצע סוף דגם – כאשר החברות מוציאות דגמים של מדפסות חדשות הן רוצות לגמור את כל המלאי של דגם המדפסת הישן, בכדי לפנות מקום לדגמים של מדפסות חדשות, ישנן יתרונות לקניית מדפסת במבצע סוף דגם:

לשוק יש ניסיון עם המדפסת ואפשר לשמוע ביקורות – לפעמים כשמוציאים דגם חדש של מדפסת, לא תמיד הדגם יוצא מוצלח. אם מפרט המדפסת שבמבצע מספק אותנו כדאי לקנות אותו עם ביטחון שהוא דגם מוצלח.

למדפסת במבצע סוף דגם אפשר למצוא טונרים חלופיים ולהוזיל עלויות, בד"כ לוקח זמן עד שטונרים חלופיים מיוצרים לדגמים חדשים ולכן נוכל לחסוך עלויות עם הדגמים הישנים.

מחיר נמוך: אין מה לעשות אך כשהמדפסת במבצע המחיר מאוד אטרקטיבי ויכול להוזיל לנו עלויות משמעותית כאשר נקנה אותו.

שורה תחתונה: כאשר אנחנו לא פריקים של חדש נוכל להינות ממדפסת איכותית במחיר טוב ועלויות תחזוקה זולות.

2.מבצע דגם חדש - כאשר חברות משיקות מדפסות חדשות הן רוצות להכניס אותן לשוק בצורה המהירה ביותר.  מה היתרונות בקניית חדש חדש חדש:

טכנולוגיות חדשות -בדרך כלל במדפסת חדשה ישנם טכנולוגיות חדשות אם זה צבע איכותי יותר, מהירות הדפסה, חיסכון – מבצעי ההשקה הם חלק מהפרסום של היצרן להחדיר את המוצר לשוק בכדי לבדוק איך השוק מתמודד עם הטכנולוגיות החדשות במקרה והמוצר טוב נוכל ליהנות ממוצר חדש במחיר נמוך.

דגם חדש בשוק, ישנם מקרים כאשר נכנס שחקן חדש לשוק כגון pantum המשווק ע"י חברת brother , המותג pantum הינו מותג סיני של מדפסות לייזר, המותג אינו מוכר בשוק ובכדי להחדיר את המוצר לשוק היצרן מספק מעטפת של מבצעים בכדי שנכיר את המותג החדש.

לסיכום

אם אנחנו לא חייבים כל הזמן להיות עם המוצרים הכי חדשים, כדאי לפעמים לבדוק מבצעי מדפסות של סוף דגם, אפשר בהחלט ליהנות מיתרונות של דגמים מוצלחים עם ניסיון עבודה, יחד עם זאת בטכנולוגיות נוכל ליהנות עם דגמים חדשים שנותנים לנו יתרונות שמקלים עלינו בעבודה היום יומית.

אנחנו כאן לספק לכם שירות למשרד עם המדפסות שאתם באמת צריכים!

נכתב ע"י יוסי לוי מנכ"ל ג'טקופי

צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר