מדפסת רשת קווית או אלחוטית?
צוות ג'ט קופי

מהי מדפסת רשת?


רוב בתי העסק כיום מהקטן לגדול צריך מדפסת רשת. כיום, מדפסת רשת מרכזית יכולה להוות תחליף יעיל לכל אותן עשרות מדפסות קטנות עצמאיות ולהוות מרכז עצמאי ללא תלות בחיבור המדפסת באופן ישיר למחשב כלשהו וגם לספק פתרון חסכוני לקניית טונרים בארגון. 

ישנם שני סוגי מדפסות רשת נפוצות:

1. חיבור ישיר לרשת - מדפסות המתחברות ל SOCKET באמצעות כבל רשת ובאופן מידי או לפי הגדרה, בהתאם להגדרות ברשת שלכם.

2. חיבור רשת אלחוטי - ישנו צורך בנתב אלחוטי בארגון.

היתרון הבולט במדפסת רשת היא שהיא יכולה לשרת מספר רב של משתמשים בו זמנית ללא תלות במחשב מארח - כל שאתם צריכים זה הגדרה במחשב וחיבור רשת במדפסת (לא כל המדפסות תומכות ביציאת רשת, אך אפשר לומר שהמדפסות שכן תומכות הינן מדפסות יותר מקצועיות) וכמובן תשתית מתאימה.

מהו הייתרון האלחוטי של הרשת?   

את המדפסת האלחוטית ניתן להציב בכל מקום שבו יש חיבור לרשת אלחוטית ולחשמל. היא חוסכת מקום רב ומאפשרת הדפסה ממספר מחשבים וגם מהטלפון הסלולארי.

מספר טיפים לקנייה נכונה של מדפסת אלחוטית:

1. מחיר - אין ספק שיכולת אלחוטית מייקרת את עלות המדפסת, אך זו בהחלט השקעה כדאית לכל מי שרוצה להשתחרר מכבלי החוטים הרבים.

2. דגם - השוק מוצף בדגמים השונים בין אם לייזר או הזרקת דיו פשוטה. אם אתם מדפיסים כמויות גבוהות - כדאי שתשקיעו במדפסת לייזר אלחוטית יקרה ואיכותית יותר. ככל שהמדפסת יותר איכותית, כך כושר ההדפסה שלה גבוה יותר ומספר התקלות קטן.

3. חיסכון - בדקו עלות מול כמות דפים. החוק הוא לחיסכון הינו מאד פשוט, "מה שזול בהתחלה יקר בהמשך". מדפסות לייזר אלחוטיות הינן מדפסות יותר חסכוניות ממדפסות הזרקת דיו אלחוטיות, לכן כדאי להשקיע במדפסת לייזר במקום בו יש צורך בכמויות הדפסה גבוהות. 

4. מקום הרכישה - חשוב שיהיה זה מקום שמספק שירות תיקונים ותמיכה - על מנת שהעבודה לא תושבת בגלל תקלה כזו או אחרת, חשוב תמיד שיש לכם אבא ואמא למוצר אותו קניתם.

5. מדפסת משולבת אלחוטית או מדפסת אלחוטית בלבד - אם כבר בחרנו אלחוטית , אז אולי כדאי לקחת מדפסת אלחוטית משולבת - יעילה וחוסכת זמן יקר והרבה מקום במשרד!


צוות המכירות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, אז התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ מנציג שירות!

צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר