איך נבחר מדפסת לעסק?
צוות ג'ט קופי

העולם שלנו מתאפיין בפעולות דיגיטליות שנעשות כל יום ועדיין, עסקים צריכים שתהיה להם מדפסת בזמינות גבוהה ושתשמש אותם ברגע שהם צריכים. ישנם עסקים אשר מדפיסים מדי יום ואחרים צריכים פתרון שיהיה זמין מדי פעם. המשותף לכולם הוא שהם רוצים לעבוד ביעילות רבה ובנינוחות.

בעבר המחירים של מדפסות הלייזר היו יקרים מאד. אנשים נמנעו משימוש בהן אלא רק אם היו צריכים אותן לשימוש רב במשרד או בעסק. בשנים האחרונות המחיר הראשוני של המדפסת ירד וגם עסקים קטנים וביתיים בוחרים בשיטה זו. האם זה אומר שזה הפתרון הנכון ביותר? מיד נבחן זאת.

מהו הצורך של העסק

הצורך של העסק, התקציב והמקום שיש להנחת המדפסת, צריכים להוות שיקולים מרכזיים בבחירה. כבר בתחילת הדרך כדאי להעלות שאלות הנוגעות לשימוש בעסק כמו: כמה דפים ניתן לשער שהעסק ידפיס מדי חודש? האם יש צורך גם בביצוע פעולות של סריקת מסמכים? האם יש צורך בהדפסה צבעונית? והאם יש משמעות למהירות ההדפסה?

ישנם עסקים שמדפיסים כל הזמן ואנשים מחכים בתור שהמסמך ששלחו יודפס. בזמן ההמתנה הם לא עובדים ובמקרים של חוסר יעילות מדובר על דקות רבות שמבוזבזות. במקרים כאלה יש לבחור בפתרון שייתן מענה מהיר, שגם אם הוא יהיה יקר במחיר הראשוני שלו, הוא יחסוך זמן עבודה, מה שיוביל להחזר ההשקעה תוך חודשים ספורים בלבד.  

בכל הנוגע למיקום, גם היום אפשר לראות כי ישנן מדפסות גדולות שמציעות שלל פונקציות ולעומתן מדפסות קלילות השוקלות קילוגרמים בודדים ותופסות מעט מקום ויכולות להיות מונחות אפילו בקצה השולחן. אם ישנה מגבלת מקום, יש להתחשב בכך ולזכור שבאזור של המדפסת צריך להיות שקע חשמלי. היום מדפסות רבות יכולות לעבוד בפיקוד אל-חוטי ולכן הן לא חייבות להיות צמודות או מחוברות למחשבים, מה שיכול להקל על העיצוב במקום.

מדפסת לייזר מול מדפסת טונר

מדפסת לייזר נחשבת לחסכונית בטווח הארוך. היא מדפיסה במהירות, כל דף זול והפעולה שלה מהירה בהשוואה לחלופה. עם זאת, הרכישה הראשונית תהיה יקרה יותר ממדפסת הדיו ובמיוחד אם יש צורך בהדפסות צבעוניות. עסקים אשר משתמשים בה לעתים רחוקות או זקוקים להדפסות צבעוניות, יעדיפו מדפסת דיו שתהיה משתלמת ומותאמת יותר לצרכים המשרדיים.

במידה ובעסק מדפיסים בצבע ובכמויות גדולות, יתכן מאד שמדפסת הלייזר תהיה משתלמת יותר. במידה והכמויות לא עולות על 300 דפים מדי חודש ויש צורך להדפיס גם על דפים מיוחדים ולא סטנדרטיים, האפשרות של הדיו תהיה טובה יותר. מבחינת העלות הראשונית, עדיין מדפסות טונר הן זולות יותר, אך הדיו יקר באופן משמעותי ולכן הן יתאימו לשימושים מינימליים.

רכישה או השכרה?

שירותי השכרת מדפסות עדיין רלוונטיים לעסקים רבים. אלו שלא רוצים להתחייב לפתרון יקר אך רוצים ליהנות מעבודה יעילה, אלו שרוצים לבדוק מהו הפתרון הנכון ביותר עבורם ואלו שמעוניינים לקבל שירות מלא מחברה מקצועית, נהנים משירותי ההשכרה. מבחינת העלויות, השכרה מאפשרת לקבל את הדגם החדש והמתאים ביותר לצרכים במקום ולכן פתרון זה יכול להיות משתלם.

עסקים אשר קיימים מזה זמן מה ויודעים מהו הצורך המדויק שלהם, יוכלו לבחור מבין מבחר דגמים ולקבל הצעת מחיר משתלמת לרכישה. יש לציין כי בקניה מחברה מקצועית המתמחה בתחום זה, ישנה אחריות מלאה וצוות שיעמוד לרשות העסק בכל שאלה ובזמינות גבוהה.

גם בסעיף זה אי אפשר להגיד כי ישנו פתרון אחד שנכון לכל העסקים אלא נכון להגיד שאפשר לבחון את האפשרויות וכל אחת יכולה להיות טובה בתנאים מסוימים. יש לשתף את החברה בדרישות האישיות, להעריך יחד את כמות ההדפסות ולבדוק מה כוללת האחריות שתינתן עם המוצר או השירות. בהתאם אפשר יהיה להחליט אם לרכוש או לשכור מדפסת לעסק.

בואו נעבוד איתנו

חברת ג'טקופי בעלת וותק וניסיון של מעל 25 שנה בתחום המדפסות. החברה מכירה את שלל המותגים, המוצרים והייתה עדה לאורך השנים לשינויים הטכנולוגיים בתחום. אנו לא רק מוכרים מדפסות אלא מעמידים לרשות לקוחותינו מחלקת מחשוב מתקדמת שיודעת לתת מענה לכל עסק בשעות גמישות.

אנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון רחב של מדפסות למכירה או להשכרה, ממעבדת תיקונים שמספקת שירות מהיר ושירות אישי לכל עסק, גדול וקטן.


צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר