מגוון אפשרויות הזדהות לשחרור הדפסות
צוות ג'ט קופי


בכל הנוגע להדפסה מאובטחת, השיטה הנפוצה והמקובלת היום בתעשיית ההדפסה ובקרב ארגונים היא שיטת הדפסות PULL. קרי, הדפסות אשר משוחררות או נמשכות מהמדפסת רק על ידי העובד אשר שלח אותן בפועל להדפסה ורק לאחר הזדהות אישית באמצעי טכנולוגי מתאים. ניתן כיום ליישם מערכות אבטחת הדפסות עם מגוון אפשרויות הזדהות לשחרור הדפסות, בהתאם למערכת הטכנולוגית הנבחרת ובהתאם להעדפות הלקוח. 

חברת JetCopy משווקת, מתקינה ומתקנת פתרונות הדפסה מקצועיים למגוון לקוחות עסקיים, מוסדיים וממשלתיים, כולל מערכות מתקדמות ואמינות של הדפסה מאובטחת. כחלק מתפיסת עולמנו של מתן שירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות, בהתאמה אישית מלאה לדרישות והעדפות הלקוח, אנו מציעים לכם כמה וכמה אפשרויות הזדהות לצורך שחרור הדפסות.

אמצעים טכנולוגיים להזדהות מול מערכת הדפסה מאובטחת

כרטיסי עובד קיימים

אם יש התאמה טכנולוגית למערכת אבטחת ההדפסות, ניתן להשתמש בכרטיסי העובד הקיימים בארגון שלכם, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות במערכת. כך אפשר להטמיע פתרון הדפסה מאובטח במהירות ובלי לרכוש גם אמצעי זיהוי נוספים. 

הזנת סיסמא – Pin Code

פתרון הזדהות נפוץ מאוד וכזה אשר אינו מצריך אמצעי הזדהות פיזי שהעובד חייב לשאת עליו כל הזמן, הוא שימוש בהזנת קוד סיסמא ייחודי למערכת אבטחת ההדפסות. העוד ניגש למדפסת לאחר ששלח מסמך להדפסה מאובטחת, מקיש את הקוד האישי שלו על אלמנט האבטחה והמערכת משחררת את המסמכים שצריכים להיות מודפסים.

כרטיסים עם פס מגנטי

ניתן להכין לכל עובד כרטיס עם פס מגנטי המכיל את מידע הזיהוי האישי שלו. יש להעביר את הכרטיס עם הפס המגנטי בקורא כרטיסים ייעודי במערכת ההדפסה המאובטחת ורק אז ההדפסה תשוחרר.

כרטיסי קרבה (RFID)

כרטיסים הפועלים בטכנולוגיית RFID, למול מכשיר האבטחה המחובר למדפסת. כאשר העובד ששלח הדפסה קרוב מספיק למדפסת, המערכת תזהה זאת ותשחרר עבורו את ההדפסה ששלח – לרוב צריך להצמיד את הכרטיס לקורא הכרטיסים של המערכת כדי למנוע זיהוי False-Positive. ישנם כיום בשוק כמה וכמה סוגים של כרטיסי קרבה ואלמנטים העושים שימוש בטכנולוגיית RFID. 

בנוסף לאפשרויות הזדהות אלו לשחרור הדפסות, אנו בחברת ג'ט קופי מקפידים לעמוד בחזית הטכנולוגיה וכל הזמן בוחנים אפשרויות נוספות ושדרוגים אפשריים – כמו זיהוי ביומטרי למערכת הדפסה מאובטחת, הדפסות מאובטחות דרך הסמארטפון ואמצעי זיהוי מאובטחים ומתקדמים אחרים.

אבטחה מוגברת, צמצום פסולת נייר וחיסכון במוצרי הדפסה

טכנולוגיות הדפסה מאובטחות במודל של  Pull Printing מציע שיפור ניכר הן באבטחת מידע פיזי והן בהפחתת יצירת פסולת הנייר והשימוש במוצרי הדפסה כמו דיו וטונרים. מערכות אבטחה אלו יוצרות מצב עקיף בו רק מה שבאמת צריך להיות מודפס, אכן יוצא בהדפסה, זאת לצד השיפור הברור והמיידי באבטחת המידע. שילוב זה של אבטחת מידע מעולה בהדפסות וצמצום פסולת נייר מגיע מכך  שרק העובד המסוים שהינו מורשה ושהוא זה ששלח את המסמך להדפסה יכול לשחרר את ההדפסה כאשר הוא נמצא פיזית ליד המדפסת. 

כך שמדובר כאן על יתרון משולש ולא "רק" על פתרון מאובטח ומתקדם להדפסות ארגוניות. הטמעת מערכת הדפסות PULL מאובטחות מבטלת את אינספור ההדפסות המיותרות והבזבזניות שנשלחות סתם להדפסה ואז נשכחות. כך הארגון שלכם מרוויח בכמה מישורים והיבטים, אפילו מבחינה סביבתית מערכת הדפסה מאובטחת היא יתרון! 

צור קשר

Required
Required מייל אינו תקין
Required
Contact US צרו קשר